Notice: Undefined variable: text_msg in /home/djungelbokenthem/public_html/siberianpaws.cz/catalog/view/theme/tt_matalo_home1/template/common/header.tpl on line 104

SOUKROMÍ

SOUKROMÍ

 

Oznámení o ochraně osobních údajů

Jedná se o zásady ochrany osobních údajů na webu a v těchto zásadách ochrany osobních údajů na internetu budou označovány jako „my“, „naše“ a „nás“. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s Pravidly pro ochranu soukromí na těchto webových stránkách, které jsou uvedeny na této stránce.

Vyhrazujeme si právo na základě vlastního uvážení kdykoli upravit nebo odstranit části těchto Zásad ochrany osobních údajů na internetu. Tato Zásada ochrany osobních údajů na internetu je vedle jakýchkoli dalších podmínek platných pro webové stránky. Neprovádíme žádné prohlášení o webových stránkách třetích stran, které mohou být propojeny s webovými stránkami.

Uznáváme důležitost ochrany soukromí informací shromážděných o návštěvnících našich webových stránek, zejména informací, které jsou schopny identifikovat jednotlivce („osobní údaje“). Tyto zásady ochrany osobních údajů na internetu upravují způsob, jakým budou vaše osobní údaje získané prostřednictvím webových stránek řešeny.

Tyto zásady ochrany osobních údajů na internetu by měly být pravidelně revidovány, abyste byli aktualizováni o všech změnách. Vítáme vaše připomínky a zpětnou vazbu.

 

Vaše práva na ochranu osobních údajů

Naše společnost respektuje soukromí našich uživatelů a vyvinula tyto zásady ochrany osobních údajů, aby prokázala svůj závazek chránit vaše soukromí. Účelem těchto zásad ochrany osobních údajů je popsat pro vás jako jednotlivce, který je uživatelem našich stránek a služeb, informace, které shromažďujeme, jak mohou být tyto informace použity, s nimiž je lze sdílet, a vaše volby týkající se takových použití a zveřejnění. .

Doporučujeme vám, abyste si tyto Zásady ochrany osobních údajů pozorně přečetli, když používáte naše webové stránky nebo služby nebo obchodujete s námi. Používáním našich webových stránek souhlasíte s postupy popsanými v těchto Zásadách ochrany osobních údajů. Máte-li jakékoli dotazy týkající se našich zásad ochrany osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat.

 

Informace, které o vás shromažďujeme

Obecně můžeme shromažďovat osobní údaje, které vás mohou identifikovat, například vaše jméno a e-mailová adresa a další informace, které vás neidentifikují. Pokud poskytujete osobní údaje prostřednictvím našich webových stránek, mohou být informace zasílány na servery umístěné ve Spojených státech a dalších zemích po celém světě.

Můžeme shromažďovat a ukládat jakékoli osobní údaje, které zadáte na našich webových stránkách nebo nám poskytnete jiným způsobem. To zahrnuje identifikační údaje, jako je vaše jméno, adresa, e-mailová adresa, telefonní číslo a faxové číslo, a pokud s námi obchodujete, finanční informace, jako je způsob platby (platné číslo kreditní karty, typ, datum vypršení platnosti nebo datum ostatní finanční informace). Můžeme také požadovat informace o vašich zájmech a aktivitách, pohlaví a věku, dalších demografických informacích a recenzích našich webových stránek nebo produktů, které prodáváme.

Osobní informace o návštěvnících našich stránek jsou shromažďovány nebo uchovávány pouze tehdy, když byly vědomě a dobrovolně odeslány. Můžeme například potřebovat shromažďovat tyto informace, abychom vám mohli poskytnout další služby nebo odpovědět nebo předat jakékoli požadavky či dotazy. Naším záměrem je, aby tato politika chránila vaše osobní údaje před jakýmkoli způsobem, který je v rozporu s platnými zákony o ochraně osobních údajů.

 

Jak používáme informace, které shromažďujeme

Obecně můžeme použít informace, které o vás shromažďujeme:

· poskytovat produkty a služby, které jste požadovali;

· spravovat svůj účet a poskytovat vám zákaznickou podporu;

· Provádějte výzkum a analýzy týkající se používání nebo zájmu o naše produkty, služby nebo obsah nebo produkty, služby nebo obsah nabízené jinými osobami.

Vytvořeno v systému OpenCart
siberianpaws.cz © 2020
Překlad: 1.SDZP družstvo.